Aktualności

PROMOCJE

27 grudnia 2023

PRODUKT MIESIĄCA STYCZEŃ

Nowy Rok zaczynamy najlepiej jak potrafimy – od promocji oczywiście. Zajrzyj do Bacówki i wybierz produkty doskonałe na zimowe chłody. Filiżanka gorącej, aromatycznej herbatki to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie zimowych wieczorów. W promocji  znajdziesz herbatkę korzenną, czarną herbatę o smaku owoców leśnych oraz wyrazistą zieloną herbatę z pigwą i imbirem. A do herbatki koniecznie słodki miód oraz pigwa do herbaty, która z powodzeniem zastąpi cytrynę i sprawi, że napar zyska ciekawy, rześki smak.

W noworocznej promocji nie mogło zabraknąć również słodkiego akcentu, który osłodzi zimowe, pochmurne dni. Polecamy słodkie wiśnie i rodzynki w czekoladzie, a także nowość na naszych półkach – batoniki z nadzieniem marcepanowym.

Herbata, miód i słodycze to także świetny pomysł na smaczny upominek dla dziadków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia DziadkaZajrzyj do Bacówki i ciesz się zimą!

Promocja ważna wyłącznie w sklepach firmowych oraz w sklepie internetowym w dniach 1-31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

2023_12_22_styczen_web_1200 x 1200