Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe z oferty Bacówka Towary Tradycyjne to szczególny upominek zarówno dla najbliższych jak i dla partnerów biznesowych. Wysokiej jakości produkty zamknięte w eleganckich koszach lub opakowaniach to doskonały pomysł na smaczny i praktyczny prezent. Zapraszamy do stworzenia własnego, unikalnego podarunku bądź wybrania gotowego zestawu.

Zestaw różności

Kosz pełen rozmaitości, obfitujący w doskonałe wędliny, przetwory i słodkości z Bacówki. W tym świetnie skomponowanym zestawie każdy znajdzie coś dla siebie. Taki podarunek to doskonały sposób, by zapoznać obdarowanego z bezkonkurencyjnym smakiem i aromatem prawdziwych, regionalnych wyrobów.

Zestaw mistrzowski

Mistrzowskie zestawienie produktów Premium z Bacówki to wspaniały podarunek na ważne okazje. Trudno o lepszy wybór, kiedy chcemy naprawdę docenić obdarowywaną osobę. Moc naszych najlepszych smaków zapakowaliśmy w elegancki kosz, dzięki czemu doskonale się prezentują.

Skład proponowanego zestawu:
szynka długodojrzewająca Brawuś, pasztet z gęsiną (foremka), kiełbasa swoja, kabanos z dziczyzną, Bocuś bacowski, szynka Zadek po Pańsku, czekolada deserowa 70%z żurawiną, krówki z Bacówki, borowik szlachetny marynowany.

Zestaw swojski

Zestaw swojski to sprawdzone klasyki, którymi każdy będzie się zajadał z przyjemnością. Poza wyśmienitymi wyrobami mięsnymi i przetworami, znajdziecie tu aromatyczną herbatkę z suszu i odrobinę słodkości. Całość przyozdobiona i zapakowana w elegancki kosz.

Skład proponowanego zestawu:
pasztet z cielęciną (foremka), szynka z Rajbrotu Premium, Krakowska sucha, kabanos Gazdowski Snurek, zagryzki biesiadne, pasztet z łącką nutą, chrzan z jabłkiem , żurawina do mięs, podgrzybki duszone, sos czosnkowy, orzechy nerkowca w mlecznej czekoladzie, herbata „siarczystego bacy”, syrop z pędów sosny.

Zestaw słodki

Elegancki zestaw słodki to idealny podarunek dla osób ceniących doskonały smak czekolady,  miodu  i wysoką jakość. Starannie dobrane słodkie  przysmaki z pewnością zostaną docenione jako nietuzinkowy podarunek. Gustowne pudełko w stonowanych kolorach sprawia, że zestaw nadaje się na każdą okazję.

Skład proponowanego zestawu:
migdały w białej czekoladzie z cynamonem, śliwki w czekoladzie ciemnej z chili, czekolada deserowa z wiśniami, żurawina w czekoladzie, krówki z Bacówki, miód, herbata „Z jagodowej polany”, pigwa do herbaty, syrop z kwiatu bzu czarnego.