Makarony

Makarony Bacówki przygotowujemy według starej, sprawdzonej receptury, korzystając jedynie z naturalnych składników. Bez względu na długość gotowania zawsze zachowują swój kształt oraz wspaniały, niepowtarzalny smak. W naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów makaronów na każdą okazję.

Makaron domowy Łazanka

Smaczne, pulchne łazanki, w tradycyjnym połączeniu z kapustą i kiełbaską składają się na pyszne i szybkie danie obiadowe. Makaron jest wygodny w przygotowaniu i nie skleja się. Przygotowywany z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków.

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Zacierka

Drobniutki makaron zacierkowy o wspaniałym, domowym smaku. Rosół, pomidorowa, cebulowa… Każda zupa z jego dodatkiem to smakowa podróż w czasy dzieciństwa, prosto do babcinej kuchni, przepełnionej aromatem najlepszych, tradycyjnych dań.

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Wstążka

Wstążka, czy z włoskiego „tagliatelle”, to rodzaj makaronu doskonały do dań obiadowych. Można z niego wyczarować pożywny obiad z kurczakiem w śmietanie, lekki lunch z cukinią i tuńczykiem lub kolorową sałatkę z miksem warzyw.

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Rosół

Esencjonalny, sycący rosół to u wielu rodzin niedzielny klasyk. Z tradycyjnie przygotowanym, domowym makaronem zupa ta nabiera zupełnie innego, przepysznego smaku. Zachwyt domowników gwarantowany!

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Falbana

Makaron w formie falbanek doskonale nadaje się do wszelkich dań obiadowych, także na słodko – podany z truskawkami i śmietaną podbije serca dzieciaków fantazyjnym kształtem i pysznym smakiem.

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Nitka Gruba

Makaron o nieco grubszych nitkach, dobry zarówno do zup, sałatek jak i dań głównych. przygotowywany według sprawdzonego przepisu, nie skleja się i świetnie smakuje. Grubsze nitki sprawiają, ze jest bardzo sycący, a więc wystarczy dodać do niego ulubiony sos i szybki obiad gotowy!

  •  Waga: 250g

Makaron domowy Nitka

Makaron w kształcie nitek przyda się nie tylko do zup – można z niego przygotować świetna dania główne, także w typowo włoskim stylu.  Bez względu na długość gotowania zawsze zachowuje swój kształt oraz wspaniały  smak. Mając tak dobrą podstawę, warto eksperymentować z dodatkami!

  •  Waga: 250g

Makaron domowy muszelka

Pyszny makaron w formie sprężystych muszelek, przygotowywany z najlepszej pszenicy, według sprawdzonej receptury. Jest uniwersalny, posłuży za dobrą bazę do zapiekanek, dodatek do sałatek lub zup. Złocisty kolor i zabawny kształt przypadną do smaku tak małym, jak i dużym.

  •  Waga: 250g